Oportunitate de carieră: Asamblator panouri fotovoltaice. Salariu de 3000 euro/lună

Locuri de muncă

Suntem în căutarea unui profesionist pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice ca Asamblator de Panouri Fotovoltaice. Acest rol este esențial pentru susținerea angajamentului nostru față de energie regenerabilă și sustenabilitate. Dacă sunteți motivat să contribuiți la o lume mai verde și să avansați în carieră, aceasta este oportunitatea perfectă pentru dvs.

Cerințe:

  • Experiență: Minimum 1 an de experiență în domeniul instalării panourilor fotovoltaice sau în domenii relevante.
  • Educație: Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu.
  • Permis de conducere: Categoria B.
  • Aptitudini personale: Căutăm o persoană responsabilă, serioasă și implicată, care să aibă o atitudine proactivă și să fie gata să învețe și să se adapteze rapid.

Condiții:

  • Tipul angajării: Full-time cu contract de muncă pe o perioadă nedeterminată.
  • Salariu: 3000 EUR net pe lună.
  • Beneficii:
    • Bonusuri de performanță.
    • Prime de sărbători.
    • Cazare și utilități oferite (contribuție de 200 EUR din salariu).
    • Posibilitatea de avansare în cadrul companiei.
    • Echipament de muncă complet furnizat.
    • Transport de la cazare la locul de muncă asigurat.

Responsabilități:

  • Asamblarea și instalarea panourilor fotovoltaice: Va trebui să asamblați și să instalați panouri fotovoltaice conform specificațiilor tehnice și schemelor detaliate.
  • Manipulare și transport: Responsabil cu manipularea și transportul echipamentelor și materialelor necesare în procesul de instalare.
  • Asigurarea calității: Va trebui să vă asigurați că toate lucrările efectuate respectă standardele de calitate și siguranță impuse.

Cum să Aplicați:

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul dvs. actualizat și o scrisoare de intenție la adresa noastră de email [inserați email-ul aici]. Selecția candidaților va începe imediat și va continua până când poziția va fi ocupată.

Aceasta este o oportunitate excelentă pentru cineva care își dorește să facă parte dintr-un sector inovator și în creștere, oferind stabilitate, dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să vă întâmpinăm în echipa noastră!