Oportunitate de carieră în managementul de proiecte în construcții la SC Clarismart Consulting SRL. Salariu de 4000 – 7000 €/luna

Locuri de muncă

SC Clarismart Consulting SRL, o companie de renume din Timișoara, oferă o oportunitate excepțională pentru cei interesați de domeniul construcțiilor și managementului de proiecte. Suntem în căutarea unui profesionist dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre în calitate de coordonator de proiect.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul construcțiilor, reprezintă un avantaj;
  • Experiență în domeniul managementului de proiecte;
  • Abilități excelente de operare PC, inclusiv MS Office;
  • Cunoștințe de utilizare a programelor AUTOCAD și Microsoft Project, reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea normativelor în construcții;
  • Spirit de echipă.

Beneficii:

  • Salariu fix;
  • Tichete de masă.

Responsabilități:

  • Coordonarea activității proiectelor pe șantier;
  • Asigurarea desfășurării lucrărilor în conformitate cu proiectele tehnice, detaliile de execuție și caietele de sarcini;
  • Verificarea respectării standardelor de calitate în toate etapele lucrărilor;
  • Implementarea procedurilor și regulilor în cadrul proiectelor;
  • Menținerea unei comunicări eficiente cu instituțiile statului.

SC Clarismart Consulting SRL respectă politica de protecție a datelor cu caracter personal în procesul său de recrutare. Prin aplicarea la acest post, candidații își exprimă acordul cu privire la această procedură. Pentru mai multe informații sau pentru a aplica, vă rugăm să contactați la numărul de telefon 40 730 643 789. Salariul oferit este între 4000 și 7000 € pe lună.