Level One Uitzendbureau: Angajarea operatorilor de mașini pentru industria prelucrării peștelui

Locuri de muncă

Level One Uitzendbureau, o organizație în expansiune rapidă specializată în oferirea de locuri de muncă pe termen lung și sezonier pentru lucrătorii temporari, este în căutare de operatori de mașini pentru unul dintre clienții săi prestigioși din industria prelucrării peștelui. Acest client, cu o tradiție de peste 135 de ani în domeniu, se concentrează pe acoperirea unei game variate de specii de pești albi și somon, garantând calitatea și siguranța alimentară a produselor sale.

Despre Locul de Muncă:

  • Responsabilități principale: Supervizarea procesului de linie de producție, pregătirea acesteia pentru utilizare, gestionarea producției de la semi-fabricat la produs final, realizarea verificărilor de calitate pentru a asigura conformitatea cu standardele de legalitate și siguranță alimentară.
  • Condiții de muncă: Mediu de lucru la temperatură normală, program de 5:00-15:00 cu ore suplimentare plătite la 150%, patru zile de muncă pe săptămână cu o zi liberă în timpul săptămânii, trei pauze zilnice.

Ce se Cere:

  • Experiență necesară: Experiență anterioară într-un rol similar este preferată.
  • Abilități lingvistice: Cunoștințe bune de limba engleză.
  • Alte cerințe: Un simț dezvoltat al responsabilității, capacitatea de a lucra independent și în echipă, și de a prioritiza problemele. Permisul de conducere este un avantaj, însă compania oferă și opțiuni de transport pentru cei fără permis.

Ce Oferim:

  • Remunerație și beneficii: Tarif orar competitiv începând de la 16,31 euro, cu posibilitate de creștere în funcție de experiență. Oferim cursuri de formare, condiții bune de muncă, un contract de muncă stabil cu posibilitatea unui contract pe perioadă nedeterminată după un an. De asemenea, oferim cazare dacă este necesar, și asigurare de sănătate conform standardelor olandeze.
  • Condiții suplimentare: Posibilitatea de a utiliza mașina oferită și în scopuri private.

Aplicați Acum:

Pentru mai multe informații și pentru a aplica, sunați la +31 610 885 596. Aflați mai multe despre oportunitățile noastre și alăturați-vă echipei Level One Uitzendbureau în Emmeloord, lucrând în inima regiunilor Flevoland și Friesland, unde angajăm pentru diverse sectoare, inclusiv en-gros, tehnologie și servicii pentru afaceri.

Acest post vine cu oportunitatea de a contribui la standardele înalte ale industriei de procesare a peștelui și de a vă dezvolta profesional într-un mediu dinamic și susținut. Vă așteptăm să faceți parte din succesul nostru continuu și să vă bucurați de stabilitatea și beneficiile pe care le oferim.