Locuri de muncă disponibile pentru curățenie profesională în supermarketuri. Salariu de 5000euro/lună

Locuri de muncă

În căutarea unui loc de muncă stabil și bine plătit în domeniul curățeniei? Þriftækni ehf, o companie islandeză de prestigiu, oferă oportunități pentru cei interesați să se alăture echipei noastre în domeniul curățeniei profesionale.

Cerințe:

  • Cazier curat penal
  • Experiență anterioară preferabilă
  • Permis de conducere
  • Capacitatea de a învăța și de a se preocupa de calitate
  • Responsabilitate

Cunoașterea limbii engleze la un nivel elementar este preferabilă, dar nu este esențială.

Condiții:

  • Salariu atractiv: între 3500 și 4300 de euro pe lună, după taxe, net.
  • Transport asigurat: oferim transport în timpul lucrărilor cu mașina.

Responsabilități:

  • Curățarea podelelor cu mașina de curățat.
  • Ștergerea manuală a podelelor în zonele inaccesibile pentru mașină.
  • Curățarea și întreținerea băilor.
  • Schimbarea sacilor de gunoi.

În cadrul Þriftækni ehf, utilizăm echipamente și instrumente de cea mai bună calitate pentru a asigura servicii de curățenie superioare. Programul de lucru este pe timp de seară și noapte, pentru a asigura curățeniea supermarketurilor după închidere.

Dacă vă îndepliniți aceste cerințe și sunteți în căutarea unei oportunități de carieră într-un mediu profesionist, vă invităm să aplicați pentru un loc de muncă în echipa noastră.